דיזנגוף סוויטס
המלון
חדרים וסוויטות
מיקום
תעריפים והזמנות
Ducks מסעדת
לגלות את תל אביב
ספר אורחים
צרו קשר
Video
Accommodation in Tel Aviv Accommodation in Tel Aviv Accommodation in Tel Aviv Accommodation in Tel Aviv Accommodation in Tel Aviv
דיזנגוף סוויטס הוא מלון בוטיק הממוקם ברחוב דיזנגוף המפורסם. אנחנו נמצאים בלב ליבה של תל אביב ועם זאת רק במרחק שני רחובות בלבד מחוף הים. מרכזי התרבות, הקניות והבילויים של העיר נמצאים במרחק הליכה קצר בלבד מהמלון. 21 דירות הנופש שלנו שופצו כולן לאחרונה וכולן כוללות: מטבחון מאובזר, מקרר, מיזוג אוויר, טלוויזיה בכבלים וחיבור אלחוטי לאינטרנט.

הסוויטות שלנו מגיעות בשלוש ווריאציות המתאימות לצרכים השונים של האורחים שלנו וחלקן כוללות מרפסת או מרפסת-גג. ארוחת בוקר עשירה בשלושה תפריטים לבחירתכם מוגשת בקפה-בר האלגנטי שלנו "דאקס קפה".

המלון המשפחתי שלנו הוא לא רק בית עסק עבורנו. גישה זו משתקפת בשירות האישי ובהכנסת האורחים החמה. אנו מציעים תעריפים אטרקטיביים עם תשומת לב מיוחדת ללקוחות נאמנים השוהים עמנו לתקופות ארוכות.

המלון שלנו אידיאלי עבור מבקרים הנמצאים בחופשה או בביקור עסקי, לתיירים הרוצים ליהנות מתל אביב במחירים סבירים אך להשתכן באזור מרכזי עם מיקום מצוין ונעים. בדיזנגוף סוויטס האווירה של תל אביב עוטפת אתכם מכל הכיוונים.

 
כל הזכויות שמורות