דיזנגוף סוויטס
המלון
חדרים וסוויטות
מיקום
תעריפים והזמנות
Ducks מסעדת
לגלות את תל אביב
ספר אורחים
צרו קשר
Video
מלון דיזנגוף סוויטס ממקם אותך בלב ליבה של תל אביב
מלון דיזנגוף סוויטס ממוקם ברחוב גורדון 39, פינת רחוב דיזנגוף בתל אביב. המלון נמצא במיקום אידיאלי ובמרחק הליכה קצר מכל האטרקציות המרכזיות של העיר ומחוף הים. אידיאלי לחופשה בתל אביב עבור תיירים או לאנשי עסקים המחפשים סידורי לינה משתלמים או שהייה בשכירות ארוכת טווח. אזור השגרירויות והדיפלומטיה הזרה נמצאים בקרבת מקום. האזור זמין ביותר לתחבורה ציבורית ולחניונים למכוניות. דיזנגוף סוויטס ממקם אתכם במרכז של תל אביב. אנו דוברים אנגלית, צרפתית, איטלקית ועברית. בלו יום או יומיים בהתרגעות בתל אביב, גלו את המוזיאונים הרבים או בקרו בשכונות התל אביביות הייחודיות ובשווקי האמנים.

הבקרים הם זמן מצוין לבקר בחוף הים או בשווקים הפתוחים, כמו שוק הכרמל בו ניתן למצוא סחורה כמעט מכל סוג ומין. אל תפספסו את שוק הפשפשים ביפו העתיקה - העיר ההיסטורית שסופחה לתוך תל אביב. אכלו ארוחת צהרים באחת המסעדות המוצלות.

במהלך הקיץ, תכננו להישאר במקומות סגורים במהלך אחר הצהרים. עונת הקיץ היא חמה במיוחד בתל אביב. חזרו לדיזנגוף סוויטס למנוחת סיאסטה, בקרו באחד מהמוזיאונים המרתקים או צאו לקניות באחד מהקניונים המקורים של תל אביב. במהלך הערב צאו לקניות ליליות, בקרו באופרה או עשו את מה שהמקומיים אוהבים ביותר לעשות - ליהנות מאוכל טוב ושיחה ערה בבית קפה.


 
כל הזכויות שמורות