הזמינו באתר

מרחק הליכה מחוף גורדון – חוף הים של תל אביב

המלון ממוקם ברחוב גורדון 39, ממש בפינת רחוב דיזנגוף, מיקום מאוד מרכזי בתל אביב. מבט חטוף יגלה לכם כי אתם נמצאים ממש במרחק 5 דקות של הליכה מחוף הים. הליכה פשוטה ונוחה של מספר דקות ברחוב גורדון תוביל אתכם ישירות אל הטיילת של תל אביב ולחוף גורדון – החוף המטופח והיפיפה של תל אביב.
חוף גורדון הוא חוף מטופח ונקי המאפשר שפע של פעילויות לנופשים בו. בטיילת הצמודה לחוף תוכלו למצוא מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה אשר פעילות במשך כל שעות היום וגם בערב, באווירה רומנטית ונעימה על שפת הים. החל ממסעדות בשרים, דגים ופירות ים ועד בתי קפה וגלידריות.
בשעות הבוקר המוקדמות תוכלו לראות תיירים וגם את תושבי המקום אשר רצים ומבצעים פעילויות ספורט שונות, בחוף קיימים גם מתקני ספורט לשימוש חופשי . עוד תוכלו למצוא מגרשי כדורעף, רשתות קט רגל, ואזוריים המיועדים לספורט.
בחוף תוכלו למצוא סככות צל ושירות השכרה של מיטות שיזוף וכיסאות נוח וכן מתקני מיים לשתייה, מקלחות חוף, מתקני שעשועים לילדים ושירותים ציבוריים וכמובן שירותי הצלה בתקופות הרחצה (בדרך כלל החל מה- 1.5 ועד תחילת חודש אוקטובר).
חוף גורדון סמוך למרינה התל אביבית הפופולרית בה נמצא אתר צלילה שם תוכלו לצלול אל תוך “מערות גורדון” ולראות את הריף הסלעי, שלל קניונים ומערות ולפגוש בדיונונים ותמנונים בעומק המים.
חופי תל אביב מהווים מרכיב מרכזי בעיר תל אביב כעיר תיירות ונופש ועיר שוקקת חיים. חופי תל אביב משתרעים על פני 14 ק”מ וחוף גורדון הוא אחד מ- 13 החופים הקיימים בעיר ונחשב כאחד החופים הספורטיביים. החופים תוכננו בתחילת שנות ה- 20 כאשר החלה בנייתה של העיר תל אביב.